Митрополит Володимир здійснив канонічну візитацію парафії Святої Великомучениці Параскеви.

Сьогодні, 5 грудня 2018 р., в Івано-Франківській Архиєпархії відбулась остання в цьому році канонічна візитація, загалом вона стала 44 впродовж цього часу. Заключною парафією, до якої завітали представники візитаційної комісії, стала парафія Святої Великомучениці Параскеви, що в мікрорайоні Опришівці, м. Івано-Франківська.

Розпочався візит зі спільної молитви. Молебень до ікони Матері Божої “Невипиваної чаші” очолив Митрополит Володимир ВІйтишин. Після моління, парох місцевої громади  митр. прот. Іван Репела, подякував Владиці за його візит.

У своєму слові Архиєрей зазначив, що дана візитація покликана допомагати кожній парафії, вирішувати актуальні проблеми та негаразди в громаді для того, щоб могти спільно прямувати дорогою святості. “Канонічна візитація є плодом довголітнього досвіду Христової Церкви та однією з основних форм пастирської опіки, за допомогою якої єпископ формує і поглиблює взаємини з духовенством єпархії та іншими членами єпархіальної спільноти”, – сказав Митрополит Володимир.

Згодом учасники візитаційної комісії: Архиєпископ і Митрополит Володимир Війтишин – голова комісії, прот. Віталій Максимів – віце-економ Архиєпархії, о. Віталій Федун – канцлер Архиєпархії, п. Віра Солочина п. та п. Діана Ковальська, представники Фінансового та Юридичного відділів Архиєпархіального управління провізитували стан церковного та літургійного життя парафії, розглянули питання молодіжного апостоляту та потреби церковної спільноти.

На завершення відбувся святковий концерт присвячений 100-літтю ЗУНР, який провели учні місцевої загальноосвітньої школи №6.

Варто додати, що нещодавно в Опришівцях урочисто відзначили 110-ліття парафії

Прес-служба Івано-Франківської Архиєпархії УГКЦ


Новини