Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Спільноти
Вівтарна дружина «Воїни Христові».
Написав Дмитро   

У місяці листопаді 2012 року Божого при Церкві святої великомучениці Параскеви, що знаходиться в місті Івано-Франківську (м-н Опришівці), була створена Вівтарна дружина «Воїни Христові». Покровителем ми обрали святого Архистратига Михаїла.

Архангел Михаїл зі словами «Хто, як Бог наш» переміг зло. Він підніс правду, що немає іншого Бога, крім одного, Єдиного, який створив нас, і ми є витвором Його любові.

Вівтарна дружина «Воїни Христові – це релігійна парафіяльна спільнота дітей, які бажають прислуговувати коло престолу і поглибити свою віру в Господа. Кожен бажаючий прислуговувати повинен подати заяву голові Вівтарної дружини з дозволом і підписом батьків, а також вивчити статут і правила.

 
Українська молодь- Христові.
Написав Дмитро   

З благословення пароха парафії св. влмч. Параскеви (Опришівці) о. І. Репели відновила свою діяльність молодіжна організація "Українська Молодь - Христові" Українська молодь Христові -- всеукраїнська молодіжна християнська громадська організація, яка працює в рамках молодіжного мирянського апостоляту. Метою діяльності УМХ є об'єднання християнської молоді для пропагування християнської моралі, поширення християнського світогляду, популяризації в молодіжному середовищі християнського способу життя, шляхом виховання членства на християнських засадах, в дусі духовності, готового працювати для добра Церкви та українського народу. Запрошуємо всіх молодих людей доброї волі до нашої організації. НАШІ ЗАХОДИ: Кожної п'ятниці, о 18.00 год. - Духовні науки, рекреації. м. Івано-Франківськ, вул. о. І. Блавацького 2, Катехитичний центр парафії св. влмч. Параскеви (Опришівці).

 

 
Спільнота " Матері в молитві "

Переглянути фотогалерею

Духівник руху « Матері в молитві» при церкві св. влмч.Параскеви - протоієрей Тарас Огар.

Для справжньої матері немає нічого щоби було дорожчим від своєї дитини. І не дивним є те, що сьогодні, коли світ потопає у злі, серця багатьох матерів переповненні тривогою за майбутнє своїх дітей. Як зберегти їх від бід та небезпек, які переслідують їх на кожному кроці? Є вірний і дуже надійний спосіб – це молитва.

Рух «Матері в молитві» - це великий Божий дар для всіх матерів та їхніх дітей. Проблеми з дітьми існують практично в кожній сім’ї. Іноді навіть здається, що вирішити їх неможливо. Але саме так думати заставляє нас диявол, який хоче, щоб ми стали дітьми відчаю та пригнічення. Та Господь Бог любить нас і бажає усім нам допомогти. Треба тільки просити Його за це і віддати в Його могутні батьківські руки свої біди, повіривши в слова Христа які були зверненні до нас : « Прийдіть до Мене всі струджені та обтяжені і Я заспокою вас» Мт.11.28 та «Просіть і дано буде вам, шукайте і знайдете, стукайте і вам відчинять» Лк.11.9 багато ласк отримали жінки – матері, які беруть участь у цьому церковному русі.

 
Братство Божої Матері Неустанної Помочі

Переглянути фотогалерею

Ревнителька - Твердохліб Галина-Моніка

Братство Божої Матері Неустанної Помочі при церкві св. влмч.Параскеви  було засноване 21 вересня 1999р. з благословення владики Кир Софрона Мудрого. Першу службу для братства відслужили о. Іван Гудзь та о. Микола Гнатишак ЧНІ. Перед тим всі майбутні члени братства приступили до св. Сповіді, а після цього прийняли до своїх сердець підчас Св. Літургії Євхаристійного Ісуса, згодом прилюдно перед усіма присутніми у храмі, а головно перед Богом, склали акт посвяти Пресвятій Богородиці постановили бути добрими дітьми Ісуса Христа та Пречистої Діви Марії. Провід братства на той час очолювала блаженної пам’яті с. Параскевія – Анна Майданська. Під її мудрим керівництвом до братства прилучалося все більше нових членів. На даний момент братство налічує 42 сестри та 1 брата. Від того часу багато членів відійшли по вічну нагороду до вічності, багато років нема вже і першої ревнительки с. Параскеви – Анни Майданської. В теперішній час кожного місяця в перший четвер у нашому храмі братство разом з духовенством молиться за упокій їхніх безсмертних душ та за душі померлих з родин членів братства.

 


 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.