Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Отець Руслан

Отець Руслан Бабій народився 18 червня 1981 року в сім’ї Василя та Лідії Бабій,в с. Гринівка Богородчанського р-ну, Івано-Франківської області. У 1987 році пішов до першого класу Гринівської загальноосвітньої  школи I-II ступенів, яку закінчив у 1996 році. Цього ж року поступив на навчання у ВХПУ №3, яке закінчив у 1999 році  з відзнакою.

Опісля з благословення о. мітр. Івана Репели вступив до Івано-Франківського Теологічно-Катехитичного Духовного Інституту (тепер Івано-Франківська Теологічна Академія).

24 листопада 2003 року був поставлений у чин піддиякона Єпископом Кир Софроном Мудрим, ЧСВВ. Одружився у 2004 році. У 2005 році закінчив богословський факультет Івано-Франківської Теологічної Академії.

10 липня 2005 року в храмі Архистратига Михаїла (с. Угринів Тисменицький р-н Івано-Франківська обл.) був рукоположений Владикою Софроном Мудрим в сан диякона. Як диякон проходив практику на парафії св. влмч. Параскевії в Опришівцях м. Івано-Франківська, де 5 березня 2006 року був рукоположений Правлячим Єпископом Кир Володимиром Війтишиним в сан священика.

З квітня почав вести духовну працю в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті, а 25 липня 2006 року був призначений капеланом цього закладу.

26 грудня 2006 року Правлячий Архієрей Івано-Франківської Єпархії Володимир Війтишин іменував о. Руслана сотрудником парафії св. влмч. Параскевії. 3 вересня 2007 року за ревну душпастирську працю і опіку над людьми похилого віку, і за будівництво каплиці Св. Пантелеймона в Івано-Франківському геріатричному пансіонаті був нагороджений золотим хрестом.

21.06.2016 р.Б. з нагоди 10-ї річниці служіння в Івано-Франківському обласному геріатричниму пансіонаті за старанне і ревне виконання обовʹязків капелана та сотрудника парафії Святої великомучениці Параскеви нагороджений золотим хрестом з прикрасами.

Дружина п. Наталя Бабій (Кузьма) 21.03 1981р.н., випускниця Катехитичного факультету Івано-Франківської Теологічної Академії,

Діти : Анастасія 4.08.2006р.н. та Ірина 18.05.2008р.н..

 

 

 

 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Дорога, Правда і Життя...

Документальний фільм, присвячений 100-річчю церкви Святої Параскеви та 20-й річниці виходу її з підпілля.

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.