Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2010 рік.
Середа, 08 червня 2011   |  Написав Дмитро

17 -18 вересня в Опришівцях на стадіоні «Металіст» проходив V- ювілейний турнір по футболу на приз парафіяльної газети «Парафіяльний вісник» церкви св. влмч. Параскевії. Напередодні 16 вересня в Катехитичному центрі відбулось жеребкування команд. Всі ознайомились з регламентом і настроїлись на гру. У першій зустрічі зустрілись команда «Бистриця» (з долішнього кінця нашої парафії) та команда Івано-Франківської духовної семінарії. Гра була рівною та надзвичайно цікавою. Під кінець першого тайму семінаристи з штрафного удару відкрили рахунок. Другий тайм був за семінаристами і вони забили ще три голи. Опришівчани спромоглись лише на гол престижу, рахунок гри 4 : 1 на користь семінаристів. Семінаристи вдруге потрапляють у фінальну частину турніру на приз газети «Парафіяльний вісник».

Друга гра між командами з Опришівців та спільноти «Як Марія» була також цікавою, бо в ній визначався другий фіналіст турніру. Вже з перших хвилин першого тайму опришівчани заволоділи перевагою і забили 2 голи. Дальше команда з Опришівців грала можна сказати так «в своє задоволення». Рахунок зустрічі був 4 : 0 на користь господарів стадіону.

Фінальна гра відбулась у суботу 18 вересня. На відміну від п’ятниці, яка запам’ятається всім учасникам та вболівальникам турніру своїм проливним дощем, субота потішила сонячною другою половиною дня. Матч був дуже цікавим. Для футболістів з обох команд він мав неабиякий інтерес, для команди з Опришівців можливість записати на свою користь чергову перемогу і стати вп’яте переможцем турніру, а для семінаристів зупинити переможну серію опришівчан і вперше змінити адресу перебування кубка переможців. На перших хвилинах опришівчани відкривають рахунок. Та за якийсь час з пенальті семінаристи його зрівнюють. Певні непорозуміння одного з форвардів команди господарів з головним арбітром привели до вилучення його з поля. Команда з Опришівців залишається в меншості. Другий тайм гри був дуже напруженим. Семінаристи не залишили жодних шансів на перемогу господарям і з рахунком 3 : 1 вперше за п’ять років участі в турнірі, стають переможцями. Отже, вперше опришівчани віддають своїм суперникам кубок парафіяльної газети «Парафіяльний вісник».

Хотілося б скласти окрему подяку всім учасникам цього турніру і побажати їм в майбутньому великих успіхів не тільки футбольному полі, але і в житті. Також виражаємо подяку від імені організаторів турніру, нашому постійному спонсору п.Ярославу Сухоребському генеральному директорові « Прикарпатського Торгового Дому».

 

 

 

 

 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.