Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2008 рік.
Середа, 08 червня 2011   |  Написав Дмитро

Випадок чи традиція?

20-21 вересня редакція газети « Парафіяльний вісник» проводила втретє турнір по футболу на кубок нашої газети, який присвятили 100-річному ювілею нашої Церкви. Наш футбольний турнір вже має своїх постійних глядачів на яких не впливає ніякий погодній фактор.

Тому хоч погода чинила нам свій опір, редакція газети (організатори) вже не хотіла переносити турнір на більш сонячні дні, покладаючись на розуміння як учасників так і глядачів на заздалегідь заплановані 20-21 вересня.

Участь у цьому турнірі вперше взяла команда «Сокіл» із с. Чукалівка, яка досить професійно була підготовлена , а також регулярно виступає в районних змаганнях. Решта учасників знайомі нашим вболівальникам ще з попередніх турнірів. Це команда із Церкви Царя Христа (м-н Майзлі), Теологічної Академії, яка в 2008 році заслужено визнана першою по футболу серед всіх семінарій нашої Церкви на Україні та команда нашої парафії.

Напередодні, а саме 19.09.2008р.Б. у катехитичному центрі відбулось жеребкування команд. Учасники турніру домовились відносно регламенту турніру, заповнивши протоколи на участь. У першому поєдинку зустрілись команди « Сокіл» і Теологічної Академії. Гра була цікавою і конструктивною. Основний час закінчився нічиєю 1:1, тож доля майбутнього учасника завершилась визначальною серією пенальті, у якій поступились семінаристи з рахунком 4:2.

Другий поєдинок для опришівчан був ще цікавішим, бо в ньому наша команда перемагає гостей з мікрорайону Майзлі 6:1. (ще минулого року команда із м-ну Майзлі Церкви Царя Христа мало, що не виграла фінальну гру в опришівецької команди).

На свято Різдва Богородиці 21 вересня за рішенням територіального комітету мікрорайону Опришівці, відбулись святкування дня мікрорайону, які були присвячені до 100 –го ювілею нашої Церкви та 584-щї згадки мікрорайону. Святкування розпочалось Божественною Літургією, після якої відбулось на подіумі напроти Церкви урочисте відкриття святкувань, яке встановила музична агенція «Захід-шоу». Виступали численні гості, зокрема о.Іван Репела, голова територіального комітету В.Ревчук.

Опісля теплих слів привітань і побажань з нагоди свята, розпочалась фінальна гра. Вона собою представляла великий інтерес. Зустрічались команди, які територіально знаходяться по сусідству. А головне, що вони представляють різні парафії, адже колись це була ще одна парафія. Наша Церква була матірною, а Церква в с.Чукалівка – дочерною, їх обслуговував завжди один священик.

Рахунок відкрили наші гості із команди «Сокіл», але перевага гостей була нетривалою, згодом опришівчани зрівняли рахунок та спільними зусиллями забили ще один гол суперникам. З рахунком 2:1 опришівецькі футболісти перемагають своїх сусідів із с. Чукалівка.

Приємно сказати, що вже не один раз, а третій рік поспіль, команда з Опришівців є переможцем турніру, що як бачимо стає доброю традицією.

Після закінчення матчу, відбулось нагородження переможців та учасників турніру, яким редакція газети вручила подарунки та почесні грамоти. Також окремими подяками були нагородженні судді п. Г. Федик та п. В. Чорненький, а також судді із обласної федерації футболу, які обслуговували футбольний турнір.

Після цього відбулась товариська гра команд ветеранів та молоді нашого мікрорайону. Свято провадили із своїми чудовими піснями відомі народні та заслужені артисти України, зокрема Богдан Сташків, Ірина Лончина, а також гуморист Володимир Пушкар та Микола Савчук, які створили приємну та веселу атмосферу для всіх присутніх гостей свята.

Хотілось би належно подякувати і нашим спонсорам, які посприяли у проведенні цього турніру і свята. Зокрема генеральному директору «Прикарпатського Торгового Дому» п. Ярославу Сухоребському; голові територіального комітету п. Василю Ревчуку та приватним підприємцям п. Івану Гаврону та п. Івану Пуйді. Нехай Всемилостивий Господь сторицею винагородить вас за те, що ви сприяєте як духовному так фізичному вихованню нашої молоді. Адже вони – майбутнє нашого народу.

 

 

 

 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.