Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2006 рік.
Середа, 08 червня 2011   |  Написав Дмитро

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник»

У жовтні 2005 року вийшов перший номер нашої парафіяльної газети. З цієї нагоди 23-24 вересня 2006 року редакція газети разом з молодіжною спільнотою УМХ, яка діє при нашій парафії, організували футбольний турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник». Метою якого було заохотити нашу молодь до парафіяльного життя, познайомити з їхніми однолітками, які проживають на інших парафіях Івано-Франківська. Тому до участі було запрошено молодіжні спільноти церкви Різдва Христового, Христа Царя та семінаристів духовної семінарії. Попередньо всі учасники отримали офіційні запрошення.

Напередодні турніру 22 вересня 2006 року, о 18 – ій годині в катехитичному центрі ( біля нашої церкви) проводилася реєстрація учасників турніру та згодом було проведено жеребкування. Було розглянуто ряд питань, щодо проведення цього турніру. Внаслідок жеребкування першою парою були команда церкви Різдва Христового та церкви Христа Царя, відповідно другою парою була команда семінаристів та команда нашої церкви.

В суботу о 15 годині відбулось урочисте відкриття футбольного турніру на кубок газети « Парафіяльний вісник». Перша гра між командами церкви Христа Царя та церкви Різдва Христового закінчилась перемогою 0:3 на користь останніх. Другий поєдинок викликав особливий інтерес, оскільки зустрілись команда нашої церкви та семінаристи. Як підсумок цієї гри була перемога нашої команди 3:0.

24 вересня, у неділю відбулась фінальна гра. Отже у фіналі зустрілись команда нашої парафії з гравцями церкви Різдва Христового. У цьому поєдинку наша команда отримала цілком заслужену, більш ніж впевнену перемогу з рахунком 4:0 і стала володарем кубка нашої газети «Парафіяльний вісник».

Хотілося би відзначити великий ентузіазм вболівальників, які прийшли підтримати свої команди, особливу велику підтримку мали господарі поля і переможці турніру – команда нашої церкви. Серед вболівальників можна було спостерігати зацікавлення грою, як і молоді так і людей старшого віку.

Особливу подяку висловлюємо нашому офіційному спонсору «Прикарпатському Торговому Домові» та його генеральному директору п.Ярославу Сухоребському, а також приватним підприємцям нашого мікрорайону, які підтримали цей проект.

Наш турнір відбувся також завдяки Обласній Федерації Футболу, яка погодилась обслуговувати футбольні матчі та надала судівську бригаду. Безпосередньо дякуємо Олегу Острижнюку (суддя ІІІ – категорії), Андрію Чабанюку ( суддя ІІ-категорії), Григорію Федику (суддя І-категорії), Ярославу Кушу ( суддя І – категорії) та Василю Чорненькому ( суддя ІІІ- категорії) за суддівство.

За матеріалами газети «Парафіяльний вісник» 2006р. 12- номер

 

 

 

 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.