Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

 

Отець Карло Гробельний

Народився отець 13 квітня 1892 р., в селі Маріямполі, Галицького деканату. Навчався у Станиславівській гімназії та учительській семінарії, яку закінчив у 1912 р. Потім продовжив навчання у Відні, де здобув матуру (освіту) 18 грудня 1915 р. Згодом навчався у Станиславівській духовній семінарії. Святу Тайну Священства отримав з рук ісповідника віри священномученика Кир Григорія Хомишина 25 травня 1925р. Отець Карло був неодруженим священиком. Першою парафією отця було село Петрилів, Устецького деканату (сучасного Тлумацького району). Там він був призначений асистентом пароха з 1 листопада 1925 р. Після служіння у Петрилові отця Карла перевели після 4 липня 1927 р., до села Велеснів, Бучацького деканату на посаду адміністратора парафії.

На парафію в с.Опришівці отець Карло був призначений адміністратором 6 грудня 1931 р. Тут отець очолив місцеву філію товариства „Рідна школа”. Згодом отця Карла було переведено з 27 жовтня 1933 р., на посаду адміністратора парафії до села Милованя, Єзупільського деканату (сучасного Тисменецького району).

Наступною парафією отця стало село Вільшаниця, Тисменецького деканату, де отець Карло з 1 червня 1937 р., був призначений адміністратором. Радянська влада 19 червня 1961 р., затвердила його парохом сіл Милованя та Вільшаниця. А з 27 грудня 1962 р., отця Карла залишили парохом тільки Миловані. У 1963 р., його перевели до села Торговиця Коломийського району, де він прослужив близько двох років. Уже з 31 жовтня 1966 р., отець був призначений парохом села Ганнусівка, Галицького району. Станом на 1970 р., отець був парохом села Милованя. На жаль, нам невідомо ні час смерті отця Карла, ні місце його поховання.

 

Мощі в церкві Св. Параскеви.

Угодники Божі моліть Бога за нас

Банери сайтів які рекомендуємо відвідувати .

Канони партикулярного права Української Греко-Католицької Церкви

Святе Письмо

Кодекс Канонів Східних Церков

Церковний календар

Катехизм

Молитовник

Молитва за Україну біля могили борцям за волю України.

Молитва за Україну в День 24-Ї річниці Незалежності України біля могили Борцям за волю України.

Молитва за Україну - Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.

Боже великий, єдиний... Молитва в Уневі.

Духовний гімн України "Боже великий єдиний, нам Україну храни..."

Боже великий, єдиний... Молитва в Крилосі.

Молитва за Україну в с.Терновиця.Боже Великий Єдиний - Духовний гімн України.

Молитва за Україну-Боже великий, єдиний, Нам Україну храни.